Speciale machinebouw voor Renewi

Door: Cornelis Verhoeven

Deze speciale machinebouw voor Renewi betreft een compleet custom-made voertuig. Met voldoende trekkracht om afvalcontainers van 2500kg uit een parkeergarage te trekken.


Dit betreft een uniek project. Het voertuig is goedgekeurd om op de stoep te rijden, is voorzien van een camera systeem en een hightech aandrijflijn. 


Dit project is een goed voorbeeld van de verschillende aspecten die wij in eigenhuis kunnen uitvoeren voor het maken van speciale machines. Van ontwerp, berekenen, framebouwen, montage van diverse componenten, aandrijving uitlijnen en meer.

door Richard Kooy 21 november 2024
Voor veel ondernemingen is het wenselijk om hun verouderde, maar betrouwbare machines of systemen nog enkele jaren te blijven gebruiken. Het probleem bij oudere besturingssystemen is echter vaak dat bepaalde onderdelen niet meer verkrijgbaar zijn. Door het uitvoeren van een retrofit, kunnen deze machines worden gemoderniseerd of aangepast. Dit zorgt ervoor dat de machines langer inzetbaar blijven. Bij een retrofit is het cruciaal dat deze professioneel wordt uitgevoerd. Voor een geslaagde retrofit is het noodzakelijk de software opnieuw te installeren en de juiste onderdelen te gebruiken.
door Richard Kooy 19 november 2024
In de huidige industriële sector staan bedrijven continu voor de doelstelling om hun productie-efficiëntie te behouden of te verbeteren. De uitdagingen die dit met zich mee brengen zijn storingen door slijtage, hoge energiekosten en de toenemende vraag naar duurzaam geproduceerde producten.
door Richard Kooy 29 augustus 2024
Voor een innovatief project in Afrika heeft Dutch Machine Factory een mobiele gotenwals ontwikkeld, specifiek ontworpen voor het vervaardigen van tiltgoten. Deze profileerlijn is een speciaal machinebouw, door de integratie van maatwerkoplossingen die compleet zelfvoorzienend zijn.